29 φωτογραφίες
Summer Rooms
Κάντε κράτηση στον ιστότοπό μας
Έως και 10% πιο φτηνά
από την Booking.com
Βασικές πληροφορίες
Σχετικά με το ξενοδοχείο
true, Σκάλα Καλλιράχης, 64010,
- Κοντά στην παραλία
Τέλεια
9.6
Δωμάτια στο Summer Rooms
Το Summer Rooms, Σκάλα Καλλιράχης, προσφέρει τρίκλινα και δίκλινα δωμάτια. Τα δωμάτια διαθέτουν κλιματισμό, ντουλάπα, βραστήρα και τηλεόραση επίπεδης οθόνης. Το ιδιωτικό μπάνιο περιλαμβάνει ντους και δωρεάν προϊόντα περιποίησης. Ορισμένες μονάδες διαθέτουν βεράντα με θέα στη θάλασσα ή το βουνό, ενώ άλλες έχουν θέα σε έναν ήσυχο δρόμο. Τα τρίκλινα δωμάτια περιλαμβάνουν δύο κρεβάτια.
Επιλογές για φαγητό
Υπάρχουν εστιατόρια στις εγκαταστάσεις του Summer Rooms.
Τοποθεσία και πρόσβαση
Το Summer Rooms απέχει 50 χλμ. από το αεροδρόμιο Μέγας Αλέξανδρος.
Παροχές Summer Rooms
Το Summer Rooms προσφέρει κοινόχρηστη κουζίνα, θέρμανση και κλιματισμό.
Γενικές πληροφορίες
Στο Summer Rooms παρέχεται δωρεάν Wi-Fi.
Επιλέξτε τον τύπο δωματίου σας
Το Summer Rooms διαθέτει διάφορα δωμάτια, όπως δίκλινα, οικογενειακά και σουίτες με πρωινό, και προσφέρει δωρεάν ακυρώσεις και ειδικές προσφορές.
Εμφάνιση όλων των δωματίων
Ημερολόγιο τιμών
Δείτε τα δωμάτια και τις τιμές για τις ημερομηνίες σας τώρα!
ο Αύγουστος 2026 - ο Αύγουστος 2027
Κυρ
Δευ
Τρι
Τετ
Πεμ
Παρ
Σαβ
ο Αύγουστος 2026
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
ο Σεπτέμβριος 2026
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
ο Οκτώβριος 2026
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
ο Νοέμβριος 2026
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
ο Δεκέμβριος 2026
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
ο Ιανουάριος 2027
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ο Φεβρουάριος 2027
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
ο Μάρτιος 2027
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
ο Απρίλιος 2027
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
ο Μάϊος 2027
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
ο Ιούνιος 2027
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
ο Ιούλιος 2027
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
Άφιξη/ Αναχώρηση
Εγκαταστάσεις
Το Summer Rooms προσφέρει ανέσεις για την ευχάριστη διαμονή και αξέχαστες εμπειρίες
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Χώρος στάθμευσης
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Βραστήρας
Σπα και αναψυχή
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Παροχές BBQ
Παροχές δωματίου
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Ταράτσα
Μπάνιο
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Κουζίνα
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Βραστήρας
Πολυμέσα
- LCD TV
Εμφάνιση περισσότερων
Τοποθεσία του Summer Rooms
true, Σκάλα Καλλιράχης, 64010,
Explore Σκάλα Καλλιράχης
Δραστηριότητες και Γαστρονομία κοντά στις Summer Rooms
Ι. Ν. Προφήτη Ηλία
35 λεπτά με τα πόδια
Εκκλησία με καταπληκτική θέα στο βουνό και ιστορική σημασία. Ιδανική για ήσυχες στιγμές προσευχής.
Μεταλλεία Παραλία
9.9 χλμ
Μια όμορφη παραλία, ιδανική για κολύμπι και ηλιοθεραπεία. Προσφέρει ήρεμο περιβάλλον και καθαρά νερά για όλους.
Κατάδυση
9.9 χλμ
Ενδοσκόπηση υποβρύχιου κόσμου με τοπικές παροχές κατάδυσης. Ιδανική για τους λάτρεις της περιπέτειας.
Σπα
5 λεπτά με τα πόδια
Γαλήνιο σπα κοντά στο ξενοδοχείο που προσφέρει χαλαρωτικές θεραπείες για αναζωογόνηση σώματος και πνεύματος.
Klisma Seafood Restaurant
5 λεπτά με τα πόδια
Θαλασσινές γεύσεις με φρέσκα υλικά και παραθαλάσσια ατμόσφαιρα. Ιδανικό για ρομαντικά δείπνα.
Kallirachi
5 λεπτά με τα πόδια
Προσεγμένη ελληνική κουζίνα σε φιλικό περιβάλλον. Ειδικά πιάτα για χορτοφάγους και μεγάλες παρέες.
Τοπική Μουσική Σκηνή
10 λεπτά οδήγηση
Ζωντανές μουσικές παραστάσεις κάθε Σάββατο. Ιδανικό για οικογένειες και φίλους που αγαπούν τη μουσική.
Bar στο Κέντρο
10 λεπτά οδήγηση
Δημοφιλές μπαρ με εξαιρετική ατμόσφαιρα και κοκτέιλ. Ιδανικό για βραδινές εξόδους και κοινωνικές συγκεντρώσεις.
Μετακινήσεις
Θέλετε να μάθετε για την αποκλειστική προσφορά έγκαιρης κράτησης;
Αποκτήστε αποκλειστικές τιμές τώρα!
Πληροφορίες και κανόνες
Άφιξη
από τις 13:00-22:00
Αναχώρηση
από τις 07:00-11:00
Χώρος στάθμευσης
Διατίθεται ιδιωτικό πάρκινγκ στις εγκαταστάσεις.
Internet
σε όλο το ξενοδοχείο διατίθεται δωρεάν Ασύρματο Ίντερνετ.
Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
Δεν παρέχονται παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Κατοικίδια
Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.
Γλώσσες
γερμανικά, ελληνικά
Αριθμός δωματίων:
6
Σχόλια και αξιολογήσεις
Σχόλια πελατών σχετικά με την εμπειρία τους στο Summer Rooms.
Εμφάνιση περισσότερων αξιολογήσεων
Επόμενη καλύτερη εναλλακτική λύση
Σκεφτείτε τα για το επόμενο ταξίδι σας.
Δημοφιλή ξενοδοχεία σε όλο τον κόσμο
Βρείτε το τέλειο ξενοδοχείο σας σήμερα